Co Vám můžeme nabídnout...

V rámci vývoje webových aplikací nabízíme

Výrobu webových prezentací

Navrhneme prezentaci Vaší firmy, služeb, výrobků či jiných dat. Propojíme naše zkušenosti s Vaší představou. Výsledkem bude atraktivní, přehledná a uživatelsky přívětivá prezentace, která bude splňovat všechny Vaše požadavky.

Můžete si nechat udělat jen jednoduchou statickou prezentaci obsahující hlavní stránku a několik podstránek s obrázky a textem. Zajímavým zpestřením statických stránek mohou být flash animace.

V případě, že plánujete obsah prezentace často měnit nebo automaticky generovat z Vámi zadaných vstupů, je dobré k nim přidat redakční systém (CMS), pomocí kterého můžete obsah prezentace sami měnit dle vlastních potřeb.

Velice rádi uvítáme i výzvy k řešení složitých problémů a požadavky na specifické funkce podle Vašich potřeb.

V neposlední řadě dbáme při psaní kódu na dodržování norem, validitu kódu a držíme se dalších pravidel, která posouvají Vaše stránky na lukrativnější místa při vyhledávání na internetu (SEO).

Vývoj aplikací založených na webových technologiích

Vytvoříme Vám jakoukoli webovou aplikaci na míru s funkcionalitou podle Vašich představ. Taková aplikace Vám, Vašim zaměstnancům a zákazníkům bude navíc k dispozici 24 hodin denně a přístupná téměř z jakéhokoli místa na Zemi, kde je možné připojit se k internetu.

Potřebujete vytvořit internetový obchod na míru nebo online katalog pro zákazníky? Chcete zefektivnit organizaci projektů nebo jiné procesy ve firmě? To všechno a mnohem víc je možné vyřešit webovou aplikací. Tyto aplikace je možné mezi sebou propojovat, a tím získat velice komplexní systém, ve kterém můžete pracovat s různým typem dat. Navíc všechna tato data, nebo část z nich, můžete velice pohodlně prezentovat zákazníkům.

Abyste nezaostávali za konkurencí, nesmíte zapomenout ani na možnosti, které nabízejí sociální sítě jako je Facebook, prostřednictvím kterého se v elektronickém světě pohybuje obrovský počet lidí. Chtěli byste je oslovit? K tomu účelu velice dobře poslouží aplikace pro Facebook!

Další možností jak předběhnout konkurenci je mít např. prezentaci pro mobilní telefony.

Nic není nemožné!

Návrhy a implementace informačních databázových systémů (MySQL)

Pokud potřebujete zpracovávat, editovat, vyhledávat a prezentovat veliké množství dat, můžete se na nás obrátit s požadavkem na vytvoření databázového informačního systému. Navrhneme pro Vás datové struktury na míru a k tomu Vám naprogramujeme přívětivé uživatelské rozhraní, pomocí kterého můžete s těmito daty pohodlně pracovat. Datový systém lze propojit i s prezentací výstupních dat v podobě grafů či tabulek.

Pro správný chod webových aplikací dále zabezpečujeme