Dovolte nám, abychom se představili.

Kdo jsme a co děláme

V rámci služeb poskytovaných naší společností nabízíme tvorbu plnohodnotných webových prezentací s editovatelným obsahem, které jsou optimalizovány tak, aby byly na internetu snadno nalezitelné. Mimo jiné také nabízíme tvorbu různorodých aplikací založených na webových technologiích. Možnosti a funkcionalita webových prezentací či složitějších webových aplikací je omezena pouze požadavky našich klientů. Ze zkušeností víme, že mnohdy je potřeba aplikaci pro klienta speciálně přizpůsobovat. Jde především o situace, kdy je klient zvyklý na určitý zažitý systém, má konkrétní představu o jejím ovládání a fungovaní, nebo se jedná o rozšíření již existujícího řešení. Někdy je však efektivnější navrhnout novou webovou aplikaci, která by starý systém nahradila, a tím přinesla nové možnosti. Ve velké většině případů je možné webové aplikace nebo prezentace propojit s již existujícím vnitrofiremním řešením. Díky tomu dojde k rozšíření funkcionalit stávajícího systému a k získání výhod internetové aplikace – možnost pracovat s daty na dálku, možnost generovat různé reporty či katalogy, které si mohou klienti prohlížet na internetu apod. Také Vám vytvoříme, v dnešní době velice žádané, aplikace pro sociální sítě a mobilní telefony. Nabízíme Vám samozřejmě ještě mnohem víc. Stačí jen říct, co potřebujete. Jsme tým mladých lidí, kteří mají rádi výzvy, a proto se řídíme heslem "Nic není nemožné".

Proč si vybrat právě nás?

S webovými aplikacemi máme několikaleté zkušenosti. Jsme schopni vytvořit webovou aplikaci šitou na míru podle požadavků našich klientů, ať jsou jakékoli.

Máte specifické požadavky v oblasti webových služeb a chcete je proměnit ve fungující aplikaci? Oslovte nás a my převedeme Vaši představu do reality.